İade ve İptal Koşulları

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde trburada.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır;

– Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

– trburada.com’da satılan tüm ürünler orijinal olup üretici firmalar ve trburada.com garantisi altındadır.

– Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

– Görüntülü dvd, flash disk, görüntülü eğitim setleri vb. ürünlerin ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

– Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

– İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile veya iade faturası düzenleme imkânı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte veya yazar kasa fişi ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası yada fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının veya yazarkasa fişinin temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan kdv vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

– Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

– İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı gidiş – geliş müşteri tarafından ödenecektir.

– İade edilen ürünler teslimatta kullanılan kargo firması ile geri gönderilmelidir.

– Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere trburada.com`a aittir.

Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere trburada.com`a aittir.

Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Keyifli alışverişler dileriz.

Son Eklenen Ürünler

Üniversiteye giriş için yapılan TYT sınavı, öğrencilerin geleceğini şekillendiren

Orijinal fiyat: ₺249,00.Şu andaki fiyat: ₺211,65.
Orijinal fiyat: ₺195,00.Şu andaki fiyat: ₺165,75.
Orijinal fiyat: ₺169,00.Şu andaki fiyat: ₺143,65.
Orijinal fiyat: ₺195,00.Şu andaki fiyat: ₺165,75.
Orijinal fiyat: ₺195,00.Şu andaki fiyat: ₺165,75.